Zamiatarka
Pronar ZMC 3.0

Zamiatarka Pronar ZMC 3.0
Pronar

Pakiet korzyści

  • Darmowy transport
  • Obsługa serwisowa
  • Korzystne finansowanie

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń 884 660 686

Zamiatarka ZMC 3.0 jest to zamiatarka elewatorowa, czyli z mechanicznym transportem zanieczyszczeń. Zasada działania zamiatarki opiera się na systemie dwóch szczotek talerzowych i szczotki walcowej które oczyszczają powierzchnię, oraz przenośnika przenoszącego zanieczyszczenia. Zamiatarka ułatwia utrzymanie właściwego stanu dróg, ulic miejskich i osiedlowych placów o dużej powierzchni, pomieszczeń magazynowych, a także parkingów i terenów uczęszczanych przez pieszych. Doskonale sprawdza się także w pozimowym sprzątaniu dróg. Wyładunek odbywa się w sposób hydrauliczny, bez konieczności opuszczania kabiny ciągnika przez operatora. Zamiatarka ZMC 3.0 jest dodatkowo wyposażona w system zraszania, a zbiornik wody o dużej pojemności pozwala na jednorazowe zatankowanie 1150 litrów wody co może być szczególnie przydatne w miejscach, gdzie jej uzupełnianie może być utrudnione.
Dzięki prostemu w obsłudze pulpitowi operator bardzo szybko może ustawić żądane parametry.
Duża wydajność pracy ( ok. 54 000m² /h ).
Boczny wysyp ułatwiający pracę operatorowi – niezwykle przydatne podczas wyładunku zanieczyszczeń na przyczepę lub do kontenera.
Możliwość agregacji z wszystkimi ciągnikami dostępnymi na rynku – wyposażonymi w dolny zaczep transportowy typu widełkowego , pitonfix lub hak o minimalnej nośności pionowej 1700kg i prędkość WOM wynoszącą 540 obr/min
 
Pojemność zbiornika oleju (dm3)
Pojemność zbiornika wody (dm3)
1150
Pojemność zbiornika zanieczyszczeń (m3)
3
Sposób mocowania na nośniku
górny zaczep transportowy
Szerokość robocza (mm)
2400-2700
Wydajność (m2/h)
Wymiary (długość / szerokość / wysokość) (mm)
2175x3510x2230
Zapotrzebowanie mocy (KM)
Zamiatarka Pronar ZMC 2.0

Pronar ZMC 2.0

Zamiatarka
Zamiatarka Pronar ZMC 3.0

Pronar ZMC 3.0

Zamiatarka
Zamiatarka Pronar ZM-1600

Pronar ZM-1600

Zamiatarka