Ciągnik komunalny
Kubota B1181DT-EC

Ciągnik komunalny Kubota B1181DT-EC
Kubota

Pakiet korzyści

  • Darmowy transport
  • Obsługa serwisowa
  • Korzystne finansowanie

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń 884 660 686

Kubota B1181DT-EC to wielozadaniowe miniciągniki do pracy zimą i latem. Trzycylindrowe silniki diesla i skrzynia z sześcioma biegami do przodu powodują, że maszyny te mogą wykonać naprawdę ciężkie zadania. Wyposażone w napęd na 4 koła, idealnie nadają się do odśnieżania parkowych alejek, chodników w miastach, a latem do koszenia trawników czy prac ogrodniczych.Z pozoru niewielkie, a w rzeczywistości posiadające ogromne możliwości!

Seria Kubota B1 oferuje doskonałą jakość.

Komfort i produktywność:
Seria B1 ma wiele do zaoferowania w standardzie: wygodny fotel operatora, niemal płaską podłogę pokrytą wykładziną, ergonomiczne elementy sterujące i podświetlany zestaw wskaźników. Wyjątkowa zwrotność tych miniciągników pozwala wygodnie i wydajnie wykonywać wszystkie codzienne zadania.

Prostota eksploatacji: 
Dzięki prostej i wydajnej konstrukcji ciągniki te są łatwe w użytkowaniu.  Przykładowo wspomaganie kierownicy (w wersjach o mocy 18 i 24 KM) ogranicza wysiłek niezbędny podczas manewrowania, szczególnie przy pracy z ładowaczem czołowym.

Wybór konfiguracji: 
W zależności od potrzeb użytkownika miniciągniki Kubota można wyposażyć w szereg elementów dodatkowych: począwszy od tylnego i międzyosiowego WOM-u, poprzez agregat koszący i ładowacz czołowy, kończąc nawet na dwóch tylnych zaworach hydraulicznych obustronnego działania – wszystko to dla uzyskania maksymalnej wszechstronności.

Dopuszczalna masa całkowita (kg)
Ilość biegów (przód/tył)
6 / 2
Ilość cylindrów
3
Masa (kg)
640
Max. moment obrotowy (Nm)
Moc KM / kW
17 / 12.5
Opony p/t
Skrzynia biegów
Udźwig podnośnika (kg)
540
Wałek odbioru mocy WOM
540/1000
Ciągnik komunalny Kubota B1181DT-EC

Kubota B1181DT-EC

Ciągnik komunalny